Karateklubben Sør
Nyheter
Treningstider
Kontaktinfo
Om KKSør
Utstyrsalg
Trening/instruksjon
Lenker
Bilder
Grasrotandelen

FORSIDEN


KONTAKTSKJEMA





Stilartens motto:
Innsatsvilje  Tålmodighet  Høflighet




 
 

Tidligere treningstider


 

Tidligere timeplaner :

.....................................................

Høsthalvåret 2012

Mandager

Tirsdager

Torsdager

Rosseland skole

Tangvall skole

Tangvall skole

Kl. 18.00- 19.15
Nye barn

Kl. 18.00 – 19.15
Dojo:
Barn (9-7 kyu)

Kl. 18.00 – 19.30
Gym sal:
Mellomparti (6-4 kyu)

Kl. 17.30 – 18.30
Dojo:
Nye ungdom/voksne

Kl. 17.30 – 18.30
Gym sal:
Nye barn

Kl. 19.30- 21.00
Nye ungdom/voksne

Kl. 19.45- 21.15
Gym sal og dojo
Videregående (3 kyu - dan)

Kl. 18.45– 20.00
Dojo:
Barn (9-7 kyu)
Gym sal:
Mellomparti (6-4 kyu)

Kl. 20.00- 21.30
Videregående (3 kyu - dan)

.....................................................

Vårhalvåret 2012

Mandager

Tirsdager

Torsdager

Rosseland skole

Tangvall skole

Nygårdshallen

 Kl. 18.00- 19.00

Nye fra høst 2011( 9-7 kyu)

 Kl. 18.30 – 19.45

 Mellomparti (6-5 kyu)

  Kl. 18.00– 19.15

 Nye fra høst 2011 (9-7 kyu)

 Nye fra jan 2012

  Kl. 19.00- 20.00

 Nye fra jan 2012

 Kl. 19.45- 21.15

 Vidergående (4 kyu og høyere)

  Kl. 18.00-19.30

 Mellomparti (6-5 kyu)

Kl. 20.00- 20.30  Fritrening videregående

Kl. 21.15- 22.00 Fritrening

mellom-/videregående parti

 Kl. 19.30 - 21.00

Videregående (4 kyu og høyere)

 

 

 

Vårhalvåret fra 1 mai 2011

Mandager

Tirsdager

Torsdager

Rosseland skole

18.00-21.00

NYGÅRDSHALLEN

19.00 - 21.00

Nygårdshallen

18.30 - 21.00

 Kl. 18.00 - 19.30

                                       

  

 Kl. 19.00 – 20.15

 10-5 kyu (hvit-orange) 

 

  Kl. 18.30– 19.45 

 Gruppe 1: Nye  2011

Gruppe 2: 10-5 kyu (hvit-orange)

  Kl. 19.30- 21.00

 

 

 Kl. 19.30- 20.45

 4 kyu og høyere

  Kl. 19.45  – 21.00

Gruppe 2: 4 kyu og høyere:

 

Vårhalvåret til 1 mai 2011

Mandager

Tirsdager

Torsdager

Rosseland skole

18.00-21.00

Tangvall skole

18.00 - 22.00

Nygårdshallen

18.30 - 21.00

 Kl. 18.00 - 19.30

Nye 2011                  

  

 Kl. 18.00 – 19.15

 10-5 kyu (hvit-orange) 

 

  Kl. 18.30– 19.45 

 Gruppe 1: Nye  2011

Gruppe 2: 10-5 kyu (hvit-orange)

  Kl. 19.30- 21.00

 Disp..

 

 Kl. 19.15 - 20.45

 4 kyu og høyere:

Kl. 20.45 - 21.30    

til disp/fritrening

  Kl. 19.45  – 21.00

Gruppe 1: disp

Gruppe 2: 4 kyu og høyere:

.....................................................

 

 

 

Høsten 2010

 

Mandager

Tirsdager

Torsdager

Rosseland skole

18.00-21.00

Tangvall skole

18.00 - 22.00

Nygårdshallen

18.30 - 21.00

 Kl. 18.00 - 19.30

Nybegynnere:    Lars Otto     

  

 Kl. 18.00 – 19.15

 7-5 kyu (hvit-orange)  Kjetil   

 

  Kl. 18.30– 19.45 

 Gruppe 1: Nybegynnere: Fiona

Gruppe 2: 7-5 kyu (hvit-orange) Mats

  Kl. 19.30- 21.00

 Hovedtrener disponerer.

 

 Kl. 19.15 - 20.45

 4 kyu og høyere: Terje

Kl. 20.45 - 21.30    

til disp/fritrening

  Kl. 19.45  – 21.00

Gruppe 1: disp

Gruppe 2: 4 kyu og høyere: Sindre /Elisabeth

 

 

 Våren 2010

Mandager

Tirsdager

Torsdager

Rosseland skole

Tangvall skole

Nygårdshallen

Kl. 18.00-19.30

Hvitt-gulbelter

Trener: Kjetil (Lars Otto)

Kl. 18.00-19.15

Gul og orange belter

Trener: Ragnhild (Mats)

 

Kl. 19.00-19.55

Gruppe 1: Hvitt-gul belter

Trener: Lars Otto (Kjetil))

Gruppe 2: Gul og orange belter

Trener: Fiona (Mats)

 

Kl. 19.15-20.45

Grønnbelter og høyere

Trener: Terje (Sindre)

 

 

 

Kl. 20.00-21.00

Grønnbelter og høyere

Trener: Sindre (Terje)

 

Kl. 19.15-20.30 Til disp

Kl. 20.45-21.15 Fritrening

 

  høsten 2009

Mandager

Tirsdager

Torsdager

Rosseland skole

Tangvall skole

Nygårdshallen

Kl. 18.00-19.15

Nyebegynnerparti

Trener: Kjetil (Lars Otto)

Kl. 17.30-18.45

 Hvit, gul og orange belter

Trener: Ragnhild (Mats)

Kl. 19.00-19.55

Gruppe 1: Nybegynnerparti

Trener: Lars Otto (Kjetil))

Gruppe 2: Hvit, gul og orange belter

Trener: Fiona (Mats)

Kl. 19.15-20.30

 Til disp evt nybegynnere 2

Kl. 18.45-20.00

 Grønnbelter og høyere

Trener: Terje

Kl. 20.00-21.00

Grønnbelter og høyere

Trener: Sindre

 

 

 

 våren 2009

Mandager

Tirsdager

Torsdager

Rosseland skole

Tangvall skole

Nygårdshallen

Kl. 18.00-19.15

Hvitbelter/hvitbelter med striper

Trener: Andreas/Kjetil

Kl. 18.00-19.30

Gul- og orange belter

Trener: Ragnhild

Kl. 19.00-20.00

Hvit- og gulbelter

Trener: Mats

Kl. 19.15-20.30

Til disp.

Kl. 19.30-21.00

Grønt og høyere

Trener: Terje

Kl. 20.00-21.00

Orange og høyere

Trener: Sindre

   

Kl. 21.00-21.30

Videregånde voksne

Trener: Sindre

 

høsten 2008

Mandager

Tirsdager

Torsdager

Rosseland skole

Tangvall skole

Nygårdshallen

Kl. 18.00-19.15

Nybegynnere

Kl. 18.00-19.15

Hvit + gulbelter

Kl. 19.00-20.00 (2 partier)

Gruppe 1 Nybegynnere

Gruppe 2 Hvit + gulbelter

Kl. 19.15-20.30

Til disp.

Kl. 19.15-20.30

Orange og høyere

Kl. 20.00-21.00

Orange og høyere

 

Kl. 20.30-21.00/slutt

Videregånde voksne

Kl. 21.00-21.30

Videregånde voksne

KKSør har et treningstilbud for yngre medlemmer i Finsland. Treningene foregår på  Herredshuset i Finsland.

 

 

våren 2008:

Mandag
Rosseland skole

Tirsdag
Tangvall skole

Onsdag
Lunde skole

Torsdag
Nygårdshallen 

Kl. 18.00-19.30

Hvitt-gult

Kl. 18.00 Mellomparti og videregående

Kl. 19.00-(20.00) Videregående voksne

             

 Kl. 17.30-19.00 Ikke disponert.

Kl. 19.00-20.10 Hvitt-gult + videregående (mellomparti)

Kl. 20.10-21.20  Voksne (grønt

høsten 2007

Mandag
Rosseland skole

Tirsdag
Tangvall skole

Onsdag
Lunde skole

Torsdag
Nygårdshallen 

Kl. 18.00-19.30 Nybegynnere

Kl. 18.00 Mellomparti og videregående

Kl. 19.15-20.00 Videregående voksne

             

 Kl. 17.30-19.00 Ikke disponert.

Kl. 19.00-20.15 Nybegynnere barn og barn videregående (mellomparti)

Kl. 20.15-21.30

 

 

Mandag
Rosseland skole

Tirsdag
Nygårdshallen  

Onsdag
Lunde skole

Torsdag
Nygårdshallen 

Ingen trening

Kl.19.00-ca. 20.15 Alle partier

ca. 20.15-20.45 vidergående              

Evt. besøk til Vågsbygd KK eller Mandal KK.  Se under            

Kl. 19.00-19.45 Høstens nye parti (hvit-gult)

Kl.19.45-21.00 Videregående barn og videregånede voksne (fellestrening

VÅR 2007 (frem til 1 mai)

Mandag
Rosseland skole

Tirsdag
Tangvall skole  

Onsdag
Lunde skole

Torsdag
Nygårdshallen 

endring fra 7 mai

Kl. 18.30-20.00 Høstens nye parti   (hvit-gult) Trener:Sindre 

 

endring fra 7 mai

Kl. 18.00-19.00 Videregående barn og videregående voksne. (Barn slutter 19.00, voksne slutter 19.30) Trener: Terje 

Kl.19.30-20.00  Fritrening                

Kl. 17.30.19.00  Evt. fritrening (husk nøkkel) .

Evt. besøk til Vågsbygd KK eller Mandal KK. Datoer legges ut under nyheter                         

Kl. 19.00-19.45 Høstens nye parti (hvit-gult) Trener:Sindre/Kristian

Kl.19.45-21.00 Videregående barn og videregånede voksne (fellestrening) Trener Charlotte

HØST 2006

Mandag
Rosseland skole

Tirsdag
Tangvall skole

Onsdag
Lunde skole

Torsdag
Nygårdshallen

18.30-ca.20.00
Barn  videregående     

Trener: Sindre

18.00-19.00
Nybegynnere (barn samt voksne)

Trener: Anders og Lars Otto

19.00-20.00 (30) Voksne videregående
Min. 14 år eller min. 3 kyu (lilla).                  
Trener: Charlotte   

(17.30-19.00
Ikke disp. foreløpig. )          
 

 

19.00-19.45
Barn videregående samt nybegynner-parti

Trener: Ida mfl.

 

19.45-21.00 Voksne videregående   Min. 14år eller min. 3 kyu (lilla).    Trener: Terje    

 

Tilbake 

Ref: ta (17.12.12)
 

* Karateklubben Sør - Postboks 961 - 4682 Søgne *


Publiseringsverktøy: WebTiger - Levert av WebBusiness AS © 2017